Facebook
Tony_Achmat

Anthony A. Achmat

Z druhej strany (ako nás vidia zákazníci)

Piatok 7.3.2014 9.30-11.00

Workshop s názvom “Z druhej strany” (ako nás vidia zákazníci) je o tom, ako vidia manažérov, pracovníkov a ostatných vo firme zákazníci a klienti. Často komunikujeme štýlom čo zaujíma nás alebo čo chceme my a nie naši zákazníci alebo klienti. Ktoré konkrétne chyby robíme v dnešnej dobe.

Tony Achmat

Tony je pôvodom z Austrálie, ale žil a pracoval v mnohých krajinách po celom svete a je veteránom z Vietnamu. Má rozmanité pracovné skúsenosti. V Austrálii vlastnil a riadil veľkú spoločnosť na záhradnú architektúru. Momentálne sa zameriava na tréningy mäkkých zručností a koučing manažérov a počas posledných 23 rokov dosiahol úspech v celej Európe ako motivačný rečník na firemných akciách, tréner a kouč vo firmách, ktoré štartovali nové projekty a na rečníckych súťažiach. Svoje tréningy a koučing neustále zlepšuje.
Teší sa rešpektu mnohých CEO a TOP manažérov veľkých spoločností a v minulosti dokonca koučoval samotného Steva Jobsa. Tony je zástancom myšlienky “poriadne ži alebo poriadne umieraj” a nemá čas na dnešný prístup “je to v poriadku”. email: tony@tonyach.com

Piatok 7.3.2014 9.30-11.00 Objednať vstupenku

NEURORESTART FIREWALKER

9.4.2016