Facebook
Bez názvu

Ján Dubnička

Zmena je výzva, zmena je dobrodružstvo

Piatok 7.3.2014 9.30-11.00

Žijete život, po akom túžite? Zastavte sa a zamyslite sa na chvíľu nad svojim životom. Aký je ten váš? Čím je naplnený? Čo zmysluplné v ňom robíte? Čoho máte dostatok a čo vám naopak chýba. Čoho by ste chceli mať menej alebo naopak viac, čo by ste chceli začať alebo prestať robiť? Je vo vašom živote niečo, čo vás robí nešťastnými a bráni vám v tom, aby ste žili taký život, po akom túžite? Čo keby bol váš život v akejkoľvek oblasti aspoň o 10% lepší? Čo by bolo iné? Položili ste si niekedy tento typ veľmi užitočných otázok? Ak náhodou nie, teraz je ten správny čas, aby sme to urobili spoločne.

Chceli by ste aj vy niečo zmeniť vo svojom živote? V prvom rade sa prestaňte tváriť, že je vo vašom živote všetko v poriadku a najmä, že vy ste v pohode. Pozrite sa na jednotlivé oblasti svojho života a povedzte si, čo by vám v každej oblasti mohlo priniesť viac uspokojenia.

Na to, aby ste vo svojom živote vôbec niečo zmenili, je v prvom rade dôležité si uvedomiť, že niečo nie je v poriadku, a zmenu si to vyžaduje. Zmenu v akomkoľvek zmysle. Začnite tým, že si priznáte, že niečo vo vašom živote nefunguje tak, ako by ste chceli a rozhodnite sa,
že s tým niečo spravíte

. To najdôležitejšie je postaviť sa tvárou v tvár tomu, čo nefunguje a rozhodnúť sa, že podnikneme konkrétne kroky, aby sa to zmenilo.

Ján Dubnička

Brain based coach, myšlienkový tréner, facilitátor a motivačný učiteľ. Venuje sa osobnostnému rozvoju a rastu ľudí, je ich sprievodcom pri zmenách.

Napomáha ľuďom dosahovať ich životné ciele a vnášať chcené zmeny do života, premýšľať o svojom myslení a hľadať myšlienkové vzorce, odhaľovať ich silné stránky a talent, pracovať na raste sebadôvery a sebaistoty, zamerať pozornosť na vyriešenie situácií a problémov, zvýšiť kvalitu ich myslenia a schopnosť lepších rozhodnutí pre seba a svoju kariéru, porozumieť tomu, čo sa im deje, v širších súvislostiach. Napomáha ľuďom vziať svoj život do vlastných rúk a prevziať zaň 100% zodpovednosť – za svoje postoje, myšlienky, pocity a konanie.

 

Piatok 7.3.2014 9.30-11.00 Objednať vstupenku

NEURORESTART FIREWALKER

9.4.2016