Facebook
_MG_2357

Janette Šimková

Ako byť tvorcom svojho života

Nedeľa 9.3.2014 9.30-11.00

Našu spoločnú výpravu za poznávaním toho, ako vytvárať svoj život podľa vlastných predstáv začnem otázkou: Čo vám pre „úplnosť“ vo vašom živote chýba?

Nech je to čokoľvek (je pre vás výhodou, keď si to pomenujete), to, čo vás poháňa dopredu k osobným víťazstvám, alebo ťahá k porážkam sú vaše postoje. Sú vašou oporou na každom kroku a tým, čo ostatní vnímajú ako vašu vnútornú osobitosť: postoje vás popisujú a definujú, prostredníctvom nich interagujete so svetom.

Vaša schopnosť voľby životného postoja je tým najdôležitejším zdrojom, vďaka ktorému rastiete. Deje sa to vždy, keď  ste ochotní meniť svoje neefektívne postoje a nahrádzať ich takými, ktoré vám vnesú do života viac zmysluplnosti, naplnenia a spokojnosti.

Prevediem Vás počas našej interaktívnej a zážitkovej diskusie cez tri kľúčové zásady, ktoré zohrávajú významnú úlohu pri tom, keď beriete život do vlastných rúk.

Zameriam vašu pozornosť na to, prečo sa vám oplatí:

  • Premieňať hrozby na výzvy a pestovať rituály posilňujúce pocit vlastnej hodnoty,
  • Prekonávať pohodlie a udržiavať sebamotivujúci rytmus,
  • Žiť vyvážený život a prestať so sebou zápasiť.

Väčšina ľudí má silu, múdrosť i skúsenosti, aby uskutočnili zmenu. lebo zmyslom snaženia je uľahčovať si život a vedome ho žiť s ľahkosťou. Naučím vás, ako si sami pre seba vytvoríte takú autosugestívnu formulku, ktorá vás kedykoľvek povzbudí, lebo vychádza z toho, že ste tvorcami a život je hra prinášajúca radosť a slobodu voľby.

Slovami Clara Grau: „Nezáleží na tom, ako rýchlo, alebo ako veľa vecí urobíme; záleží však na tom, ako ich urobíme.“

Janette Šimková   

Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som sa pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.

Hnacou silou je pre mňa hlboká istota, že každý máme schopnosti pracovať na sebe, meniť doterajšie postoje a uskutočňovať celý svoj sen vďaka vnútorným darom, ktoré potrebujeme pomenovať, uveriť im, uchopiť ich a začať napĺňať  v každodennom živote. To boli pohnútky, prečo som napísala ebook Objavte svoj skrytý potenciál a cvičebnicu Prebuďte svoj skrytý potenciál.

Písanie je moja vášeň, stvorila som E-knihu 77+1 príbeh pre osobný rast, aby som povzbudila každého, kto chce prekonať svoje obmedzujúce presvedčenia a opustiť komfortnú zónu pre získanie nových impulzov na to, aby prerástol seba samého.

Napĺňa ma kreovanie zážitkových workshopov a seminárov osobného rozvoja, rovnako ako vyučovanie študentov MBI v Business inštitúte, seniorov v Akadémii tretieho veku a lektorovanie workshopov časopisu FORBES.

Zmysel mi dáva aj dobrovoľníctvo – angažujem sa v klube seniorov Pohoda v Stupave.

Neodmysliteľnou súčasťou mojej vízie je postoj, že AK SA UČÍME POZNÁVAŤ SVET, POMÁHA NÁM TO K ÚSPECHU. AK SA UČÍME POZNÁVAŤ SEBA, POMÁHA NÁM TO ĎALEJ SA VYVÍJAŤ.

Nedeľa 9.3.2014 9.30-11.00 Objednať vstupenku

NEURORESTART FIREWALKER

9.4.2016