Facebook
Katarina

Katarina KaLoonah Mýtna

Oslobodená tvorivosť - život ako radosť

Nedeľa 9.3.2014 16.30-18.00

Oslobodená Tvorivosť cez znovuobjavenie a spojenie s Vnútorným Dieťaťom je najsilnejšou formujúcou energiou nielen vo firemnom raste a prostredí, ale v celých našich životoch. Nejestvuje oddelenosť – a úroveň našej vnútornej Slobody sa prenáša do celého nášho života. KTO SME a s čím sme sem prišli? Dovoľme si znova rozprestrieť krídla a vplynúť do náruče plne oslobodenej kreativity a rozvinúť tak neobmedzený potenciál celistvo naplneného života.

interaktívne zdieľanie cez farby, farbičky, frekvenciu a slová – hravé tvorenie a maľovanie … a aj so zatvorenými očami((o:

Katarina KaLoonah Mytna

Terapeutka a sprievodkyňa k sebaspojeniu v Jednote Tela, Mysle i Ducha.

Vyštudovaná ekonómka, venovala sa športovej žurnalistike (F1, windsurfing..) a testom jácht, spojených s cestovaním po svete, pôsobila ako manažérka v spoločnosti zaoberajúcej sa predajom lodí… Po osobnom a zdravotnom prelome začala spontánne maľovať a tvoriť, tieto posuny ju priviedli i k zmene stravovania, k práci s energetikou vlastného Tela a k zmene myslenia cez odkrývanie blokád v ľudskom nevedomí a v bunkách. Venuje sa energetickej psychológii, “Novému Rodičovstvu”, poradenstvu v oblasti živej stravy a arteterapii, tvorí osobné a projektové harmonizačné obrazy s krištáľmi. Vedie osobné a skupinové zdieľania so zameraním na esenciálnu celistvosť Bytia.

www.kaloonah.com

Nedeľa 9.3.2014 16.30-18.00 Objednať vstupenku

NEURORESTART FIREWALKER

9.4.2016