Facebook
lektor-mgr--lubor-foltan-2013-10-6-12-22-45

Ľubor Foltán

Smiechológia

Sobota 8.3.2014 9.30-11.00

Radi by ste pridali viac smiechu do Vášho života? Chcete odhodiť zábrany a cítiť sa slobodne a šťastne? Deti sa dokážu spontánne smiať až 300 krát

SMIECHOHRY – smiech ako transformačná technika.

Vďaka smiechu získate nadhľad, odosobnenie a v živote príde mnoho A – AHA efektov (akoby zázračnému pochopeniu javov a súvislostí). Základ zážitkového workshopu tvorí Joga smiechu. Pri jej cvičení sa budete smiať nezávisle na vonkajších okolnostiach. Dospelí sa môžu stať opäť deťmi a vychutnať si tak pocity hravosti, bláznivosti, kreativity, uvoľnenia.

Nepotrebujete byť šťastný pred tým, než sa začnete smiať. Vaša duša vás bude nasledovať, keď sa jej rozhodnete ukázať smer.
Workshop zahŕňa rôzne smiechocviky a hry. Naučíme sa a precvičíme tiež nezmyselnú komunikáciu v jazyku GIBBERISH. Na konci workshopu máme krátku meditáciu smiechu a na opätovné ukotvenie do reality si zatancujeme HO HO – HA HA grounding dance.

Ľubor Foltán

Ľubor sa presmial od zmaturovaného zootechnika, spromovaného psychológa až k privátnemu bankárovi, investičnému špecialistovi a špecialistovi vzdelávania. Jeho vášňou je baviť ľudí a baviť sa s ľuďmi.

Ľubor verí, že smiech otvára nielen myslenie, ale aj zatvorené dvere. Na svojich workshopoch veľmi rád kombinuje prvky jogy smiechu, hier intuitívnej pedagogiky s inými smiešnymi aktivitami.

Sobota 8.3.2014 9.30-11.00 Objednať vstupenku

NEURORESTART FIREWALKER

9.4.2016