Facebook
lucka-syncakova-2

Lucia Synčáková

30 dňová výzva – Nástroj ako sa pohnúť smerom k svojim cieľom

Sobota 8.3.2014 16.30-18.00

30-dňová výzva je nástroj, ako sa pomocou konkrétnych menších a systematických krokov priblížiť k cieľu, ktorý buď odkladáme alebo sa nám zdá príliš veľký, a preto sa do neho ani nepustíme.
Povieme si a vyskúšame techniky ako začať, ako sledovať a vyhodnocovať svoj pokrok a čo s krízami v tomto procese, ktoré sú jeho prirodzenou súčasťou a rátame s nimi. Pripravte si a definujte svoj cieľ a na workshope spravíme spoločný prvý krok na jeho dosiahnutie.

 LUCIA SYNČÁKOVÁ

Lucia sa približne takmer 10 rokov profesionálne venovala prekladom a tlmočeniu do angličtiny na odborných projektoch priamo pre európske inštitúcie ako Európsky parlament, Európska komisia, Dvor audítorov a iné. Postupne sa však workoholickým tempom dostala do fázy vážnych zdravotných problémov s čím súviselo aj vyhorenie a potreba zmeniť pracovnú oblasť. Posledné 2 roky pracuje v oblasti osobného rozvoja a koučingu a v rámci toho pre vás organizuje Festival Inner Winner Slovensko. Vo svojej práci spája skúsenosti v oblasti osobného rozvoja, skúsenosti z 10 rokov podnikania a z nájdenia a zlepšenia zdravia.

Čítajte viac: http://syncakova.blog.sme.sk/clanok.asp?cl=349913&bk=93589

Sobota 8.3.2014 16.30-18.00 Objednať vstupenku

NEURORESTART FIREWALKER

9.4.2016