Facebook
Mike_Business_Card.small

Mike Southon

Na tých The Beatles niečo je

Nedeľa 9.3.2014 16.30-18.00

something-about-the-beatles2

Každý má úžasné nápady pre biznis, či už ich hľadá kvôli založeniu si vlastnej firmy alebo chce byť tvorivejší vo svojom korporátnom prostredí.

Mike Southon využíva skupinu The Beatles ako príklad toho, ako byť kreatívny a podnikavý. Vysvetľuje ako prekonať výzvy, ktorým počas cesty budete čeliť. Vystúpenie s názvom „Na tých The Beatles niečo je“ je veľmi inšpiratívne, zábavné a informatívne zároveň. Je vhodné pre všetkých: pracovníkov vo veľkých aj malých podnikoch, podnikateľov aj študentov.

Prezentácia je veľmi flexibilná a zahŕňa širokú škálu kľúčových tém v biznise vrátane:

  •  kreativity
  •  inovácie
  •  vedenia
  •  tímovej práce
  •  mentoringu
  •  budovania značky
  •  etiky v biznise

Prezentácia je plná úžasnej hudby a praktických zlomových okamihov, kedy sa poučil Mike počas vlastnej dvojitej kariéry ako veľmi úspešný mnohonásobný podnikateľ a profesionálny hudobník. Celé je to podané energicky, štýlovo a humorne.

Na konci prezentácie budú účastníci nielen inšpirovaní a motivovaní, ale budú odchádzať s praktickými krokmi ako premeniť svoje úžasné nápady na úžasný biznis, či už majú svoje podnikanie alebo sa snažia byť podnikavejší vo svojej veľkej spoločnosti.

MIKE SOUTHON

Mike Southon je mnohonásobne úspešný podnikateľ, mentor, autor najpredávanejších kníh v oblasti biznisu. Je autorom vlastnej rubriky v Mail on Sunday – Financial Mail. Mike vybudoval a predal svoju spoločnosť v 80tych rokoch a v 90tych rokoch pracoval na 17 rôznych start-upoch. Len tri z nich skrachovali! Mike je spoluautorom niekoľkých bestsellerov vrátane The Beermat Entrepreneur a Sales on a Beermat. Zároveň je skúseným podnikateľom a mentorom, ktorý má za sebou v posledných 10 rokoch mentoring s viac ako 1000 ľuďmi.

Nedeľa 9.3.2014 16.30-18.00 Objednať vstupenku

NEURORESTART FIREWALKER

9.4.2016