Facebook

Chcete v roku 2014 PREVZIAŤ techniky a postupy,
ako transformovať svoj ​​život, biznis, zdravie,
vzťahy, prosperitu a bohatstvo?

 

Ak premýšľate, ako tento rok naštartovať na maximum, ako vybudiť svoju silu, energiu a moc podvedomia na novú úroveň, ako sa prestať naháňať za peniazmi a začať ich konečne priťahovať … ale hlavne, transformovať svoj ​​život po všetkých stránkach … potom toto je ten najdôležitejší list, ktorý tento rok držíte v rukách.

 

 95% ľudí to v živote bohužiaľ nikam nedotiahne.

 

Tí najúspešnejší pochopili, že školské vzdelanie nestačí a nielen to. Zmenili svoje “myslenie”, zmenili svoje “programy” a zmenili svoj ​​”osud”.

Žiadna motivácia Vám nepomôže,
ak nebudete konať, pokiaľ nepôjdete Vy osobne do akcie.

Už len to, že ste na tejto stránke, znamená, že miesto pozeranie televízie hľadáte ako sa vzdelávať, ako sa zlepšiť, ako znásobiť svoj úspech. Vzdelávacie videá sú super, on-line programy sú pohodlné, webináre sú priamy prenos s úspešnými, ale živé stretnutie má vždy oveľa oveľa hlbšiu kvalitu. Mnoho ľudí potvrdzuje, že na skupinových akciách sa deje niečo výnimočné a životy sa menia.

Predaj vstupeniek na festival je tu »

 

Transformácia pri TV?

Transformácia sa koná mimo Vašej komfortnej zóny. Nie doma pri tablete na gauči. Nutné je priznať, že bez mentora alebo učiteľa, ktorý Vás procesom osobne prevedie, to nie je hračka. Hračka to nie je ani naživo. Ale vždy to stojí za to!
Hovorí sa, že človek je priemerom desiatich ľudí, s ktorými sa najčastejšie stretáva. Že náš ročný príjem, je priemerom ročného príjmu desiatich našich najbližších priateľov.
Stretávajte sa preto s úspešnými ľuďmi, nechajte na seba pôsobiť ich energiu a učte sa od tých najlepších. Ak chcete zdvojnásobiť svoje príjmy s polovičnou námahou, potrebujete do krvi nasať know-how od tých, ktorí už tam sú. Ktorí už objavili cestu svojho vnútorného víťaza.

 

Kto sú prednášajúci festivalu

a čo Vás naučia?

 

lek1
lek2
lek3

 

Toto je budíček!

Nikdy nebude ten “správny čas”, len tu a teraz!

Malého slona priviazali špagátom ku kolu. Trhal sa ako o život, ale špagát nie a nie pretrhnúť. Po čase to prestal skúšať a vzdal to. Prestal bojovať. Keď z neho vyrástol veľký slon, mal obrovskú silu, ale nevedel o nej. A preto ho udržal obyčajný špagát! S ľudskou silou je to úplne rovnaké. Máte silu ako slon, viete to už? Cítite ju na plné obrátky ako preteká Vašim životom?

Dovoľte si vyrásť, povedzte ÁNO sami sebe

Potrebujete uvidieť sami seba a o tom je celý osobný rozvoj. Mnohých z nás v detstve skrotili, aby sme zostali pekne v rade, ako sivé myšky. Starý systém nás učil poslušnosti, ale dnes je svet úplne niekde inde!! Staré pravidlá zomreli a nahradili ich nové. Ale poznáte ich? Žijete ich??

36 lektorov zo seba bude žmýkať to najlepšie!

Tento víkend pre Vás máme celý festival osobného rozvoja. Tri dni pre Vašu transformáciu. Vaša investícia do vzdelania sa môže vrátiť mnohonásobne. Kam Vás to za intenzívne tri dni vystrelí?

 

Budete pri tom 7.-9 .3. 2014 aj Vy?

Máte však dnes poslednú šancu, potom
sa brány Festivalu minimálne na rok uzavrú.

Festival v Bratislave štartuje už za

[ujicountdown id=”Webinar 1+1″ expire=”2014/03/07 08:00″]

 

Pár stoviek ľudí sa posunie o míľu ďalej už tento víkend a čo Vy? Pôjdete do toho s nimi? Viac kumulované inšpirácie ako na Festivale osobného rozvoja nenájdete za celý tento rok. Toto je jedinečná šanca pre Vás. Čas beží a tento víkend je za dverami…

Kde?

Chopin Hotel Bratislava‎, Galvaniho 16880/28.

 

Koľko stojí táto investícia do vzdelania?

Hodnota 1 prednášky je minimálne 20 €

Cena 1-dennej vstupenky je 79 €,
Cena 3-dňovej vstupenky nie je 240 €, ale iba 179 €.

Za 179 € teda zažijete 12 skvelých prednášok počas 3 dní.
Vyberáte však z 36 prednášok aj svetových lektorov!

Jedna prednáška trvá 90 minút, takže v prepočte investujete len
prijateľných 10 € na hodinu s lektormi,
ktorí si bežne účtujú rádovo vyššie hodinové sadzby…
prijateľných 10 € na hodinu!

A to sa mnohonásobne oplatí!

Ak ste študent alebo mamička na materskej,
cena 3-dňovej vstupenky je ešte nižšia: 109 €
a naviac pri kúpe vstupenky dostanete
DRUHÚ ZDARMA pre kamaráta!!!

 

A to nie je všetko,

pretože navyše, okrem prednášok
zažijete veľmi bohatý ranný a večerný program,
už len to pre Vás bude mať veľkú hodnotu!

BONUS:

Ďalším bonusom ku 3-dňovej vstupenke je zaujímavá aplikácia Power Life Astrology na Facebooku, predplatné zdarma na 3 mesiace.

 

 

Čakajú Vás 3 dni nabité programom pre Váš osobný rozvoj:

 

Predaj vstupeniek na festival je tu »