Facebook

Druhý špeciálny webinár (ZÁZNAM)
“5 úspešných návodov efektívneho podnikania”

Opäť sa dozviete mnoho zaujímavých tipov zo života, zažijete s nami niekoľko AHA momentov. 


winson
Andy Winson

Už viac ako 18 rokov  sa zaoberá osobnostným rozvojom a stratégiami dosahovania výnimočných výsledkov. Je popredným šíriteľom NLP na Slovensku. Jeho špeciálne tréningy a koučingy zažili tisícky ľudí vo viacerých krajinách Európy. Prednáša na školách pre študentov a pedagógov. Koučuje lídrov a TOP manažérov firiem rôzneho zamerania. Je autorom knižného BESTSELLERU Mysli Konaj Zbohatni.


Zuzana-Karpinska_05
Zuzana Karpinská

Je spolumajiteľkou Bussines Coaching College a venuje sa koučovaniu manažérov a špecialistov na pracovné aj súkromné témy. 14 rokov bola riaditeľkou personálnej agentúry a súčasne externe pracovala v Slovenskej akadémii vied. Vedie facilitácie firemných stretnutí a tímové koučingy,  workshopy, semináre a tréningy na témy rozhodovania, líderských zručností, koučovania a umenia vysvetľovať.


Clipboard01
David Kopecký

Je koučom, mentorom a motivátorom, ktorý sa zameriava na rozjazd nových projektov a podnikateľských príležitostí, na nájdenie nových vízií v tých uviaznutých. V osobnom príbehu každého z nás je mnoho inšpiratívneho. Tí najúspešnejší podnikatelia na svojom osobnom príbehu postavili svoj business. Obsahuje víziu, pravdivosť, energiu a životné poslanie.


Bez názvu
Ján Dubnička

Venuje sa osobnostnému rozvoju a rastu ľudí, je ich sprievodcom pri zmenách. Napomáha ľuďom dosahovať ich životné ciele a vnášať chcené zmeny do života, premýšľať o svojom myslení a hľadať myšlienkové vzorce, odhaľovať ich silné stránky a talent, vziať svoj život do vlastných rúk a prevziať  zaň 100% zodpovednosť  – za svoje postoje, myšlienky, pocity a konanie.


1012011_688578467826362_214466926_n
Dušan Straňák

Je zakladateľom a majiteľom spoločnosti Balanced s.r.o. V súčasnosti je konzultantom a lektorom v slovenských a nadnárodných spoločnostiach, kde sa podieľa na tvorbe projektov organizačného rozvoja ako aj rozvoja marketingových a obchodných stratégií.. Má skúsenosti ako lektor  manažérskych zručností, vodcovstva, tímovej spolupráce, strategického riadenia, plánovania a časového manažmentu.