Facebook

Tretí špeciálny webinár (ZÁZNAM)
“Sebepoznanie ako kľuč k životnej zmene”

Opäť sa dozviete mnoho zaujímavých tipov zo života, zažijete s nami niekoľko AHA momentov.


Obraz1Daniel Konieczny

(tlmočí Michal Hrehuš)

Daniel Konieczny žije v Belfaste a je CEO v spoločnosti Semanrs4Succes, obchodným partnerom Boba Proctora (film Tajomstvo), certifikovaným koučom školy autora T.Harv Eker a NLP mastrom. Prinúti vás čeliť výzve, aby ste boli svojou najlepšou verziou, aby ste boli odvážni a spravili zmysluplné aktivity. Vždy sa snaží dostať vás ešte ďalej z vašej komfortnej zóny, aby ste si vytvorili život plný vášne a možností.

 

Bez názvuMarcela Semper

Jedinečná metóda reflexie osobnosti Symbolon® ponúka veľmi efektívnu a priamu cestu k esencii našej osobnosti bez použitia kognitívnej úrovne. Obrazy nám pomáhajú lepšie pochopiť komplexnosť našej osobnosti. Dostávame cez ne priamé, úprimné a nekompromisné zrkadlo našich nastavení, ktoré ovplyvňujú naše pôsobenie, ktoré sa odráža na našom správaní aj bez toho, aby sme si to uvedomovali.

 

KatarínaKatarína Čičmancová

Je jedinou lektorkou na Slovensku, ktorá poskytuje kurzy akreditované kurzy numerológie. U nás aj v Čechách má stovky klientov, ktorým pomohla pochopiť ich vlastnú podstatu, zmysel životných situácií, v ktorých sa ocitli, prijať silné aj slabé stránky a správne sa postaviť k rizikám, výzvam a príležitostiam – nielen v osobnom živote, ale aj v podnikateľskej sfére.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                

                                                                                                 Martin Hlinka

Martin

Martin Hlinka posledné 3 roky učí, ako sa efektívne učiť a sústrediť na učenie a na prácu. Jeho knihy a kurzy dnes pomáhajú  desiatkam tisícom študentov mať lepšie výsledky a učiť sa ľahšie. Behom svojho výskumu v roku 2013 odhalil, že koreň problémov s učením je zároveň koreň problémov s osobnou produktivitou. O tomto odhalení a o praktických postupoch, ako sa naplno sústrediť, zbaviť prokrastinácie a informačného pretlaku, vám povie viac na webinári.