Facebook

Prvý webinár už úspešne prebehol

“Inšpirujte sa úspešnými,
ktorí dosiahli svoje ciele”

 

Tu môžete zadať váš e-mail a pošleme vám záznam

 


 

POZOR! I VY ZÍSKÁTE ŠPECIÁLNY BONUS!

 

5 veľmi zaujímavých hostí sa otvorilo nielen vašim otázkam…

434478840_640Pavel Říha

V Čechách patrí Pavel medzi TOP online podnikateľov a ľudom radí ako podnikať cez internet z miesta, kde práve sú. Zároveň pomáha ľuďom osvojiť si pozitívne návyky.

 

michal_hrehusMichal Hrehuš

Zakladateľ stránky Myslím pozitívne – oficiálny blog Veselých vecí na Facebooku s viac ako 36 tisíc fanúšikmi. Od roku 2011 prevádzkuje Myšlienku dňa, v ktorej je dnes zapojených už viac ako 10 000 ľudí.

 

_MG_2357Janette Šimková

Prešla rôznymi etapami života a pomáha ostatným objaviť svoj potenciál, je autorkou knihy 77+1 príbeh pre osobný rast – o tom, ako prekonať svoje obmedzujúce presvedčenia a opustiť komfortnú zónu pre získanie nových impulzov. Vyučuje študentov MBI v Business inštitúte a vedie workshopy ekonomického časopisu FORBES.

 

michal-kopecky-avatarMichal Kopecký

Zakladateľ najpopulárnejšieho blogu o zvádzaní a vzťahoch. Jeho stránky navštevuje vyše 50 000 ľudí mesačne a vyše 18 000 chlapov od neho odoberá rady, ako zlepšiť svoje vzťahy so ženami.

 

Unikátny Experiment šťastia priniesol na Slovensku fantastické výsledky. Len 3 minúty denne dokázali zvýšiť úroveň šťastia v priemere o takmer 10%. Viac o metodike zaujímavého projektu na webinári.