Facebook

Napísali o nás

V poslednej dobe sa mi hromadili otázky typu:

Martin, aké knihy odporúčaš okrem tých svojich?

Akú knihu z osobného, alebo profesijného rozvoja by som si mal prečítať?

Nevedel som odpovedať. Chcel som vymyslieť univerzálnu odpoveď, ktorá by skutočne stála za to, ale uvedomil som si tri veci.

  • Každému človeku sadne niečo iné
  • Nie všetko, čo ti odporučím, sa ti musí páčiť.
  • Môj názor nestačí. Aby som mojim čitateľom priniesol najlepšiu možnú odpoveď, nutne potrebujem názory, tipy a myšlienky od ďalších ľudí.

Vedeli ste, že na Slovensku sa dejú veľké veci? Nemám teraz na mysli prezidentské voľby, ale jedno podujatie. Skôr než Vám prezradím, o aké ide, poviem Vám v krátkosti, ako som sa dostal k osobnostnému rozvoju a prečo je  pre mňa kľúčové vzdelávať sa.

John Williams urobil povestný krok do neznáma a vybudoval si nezávislú, kreatívnu a jedinečnú kariéru.

Svojich úspešných klientov volá výlučne „hráči“. Niežeby chcel, aby všetci prestali pracovať a zabávali sa (či, nedajbože, gamblovali). John Williams na to iba ide trochu inak. Sám vraj po škole začínal v úplne nudnej, prízemnej práci, ale postupne sa prepracoval až do jednej z najväčších korporátnych konzultačných spoločností na svete. Tam však zistil, že ani tento uhladený, nablýskaný, grandiózny svet jeho hravej povahe nevyhovuje.

Kde a ako hľadať potenciál podľa Jaza Rasoola.Britský vedec a biznis kouč Jaz Rasool, autor koučovacieho a terapeutického systému Energy Diamond, už mnoho rokov pracuje
na tom, aby sa ľudia naučili naplno využívať svoj potenciál a pozitívnu energiu, ktorá sa hromadí okolo učenia a spoločných projektov.

Známy festival o osobnom rozvoji Inner Winner bude aj na Slovensku.

Keď si dve mladé ženy menšieho vzrastu priložia na hrdlo roxorovú tyč, v očiach im vidieť strach. „Pozerajte si do ľavého oka a keď ucítite ten správny moment, vykročte k sebe,“ hovorí im pevným hlasom lektor. Dvojica slečien je útleho vzhľadu, pracujú v banke v oblasti ľudských zdrojov a roxorovú tyč si k hrdlu priložili po prvý raz v živote. Okamih prišiel. Vykročili k sebe. Tyč sa napla a na hrdlo sa vytvoril tlak.

NEURORESTART FIREWALKER

9.4.2016