Facebook

Webinár

Nefunguje Vám vysilanie? Aktualizujte stránku a stlačte play videá!

Ak by došlo k poruche počas prenosu, aktualizujte prosím stránku prehliadača internetu >> AKTUALIZOVAŤ <<


  • Janette Šimková – prešla rôznymi etapami života a pomáha ostatným objaviť svoj potenciál, je autorkou knihy 77+1 príbeh pre osobný rast, vyučuje študentov MBA v Business inštitúte a vedie workshopy ekonomického časopisu FORBES.
  • Pavel Říha – patrí v Čechách medzi TOP online podnikateľov a ľudom radí ako podnikať cez internet z miesta, kde práve sú. Zároveň pomáha ľuďom osvojiť si pozitívne návyky v Akadémii návykov.
  • Michal Kopecký – zakladateľ najpopulárnejšieho blogu o zvádzaní a vzťahoch. Jeho stránky navštevuje vyše 50 000 ľudí mesačne a vyše 18 000 chlapov od neho odoberá rady, ako zlepšiť svoje vzťahy so ženami.
  • Michal Hrehuš – zakladateľ stránky Myslím pozitívne – oficiálny blog Veselých vecí na Facebooku s viac ako 36 tisíc fanúšikmi. Od roku 2011 prevádzkuje Myšlienku dňa, v ktorej je dnes zapojených už viac ako 10 000 ľudí.
  • Patrik Pauko – unikátny Experiment šťastia, ktorého je autorom, priniesol na Slovensku fantastické výsledky. Len 3 minúty denne dokázali zvýšiť úroveň šťastia v priemere o takmer 10%. Viac o metodike zaujímavého projektu vám prezradí sám.

 

Vaše otázky môžete klásť už teraz: