Facebook

Vstupenky – limitovaná akcia 1+1

Festival Inner Winner Slovensko

7.-9. 3. 2014, Hotel Chopin Bratislava

 

AKCIA 1+1 akcia platí len do dnešnej polnoci

[ujicountdown id=”Webinar 1+1″ expire=”2014/02/23 23:59″ url = “http://www.inner-winner.sk/vstupenky”]

POZOR: K objednávke, ktorú dostaneme v našom systéme dnes do polnoci vám pošleme ešte jednu vstupenku v rovnakej hodnote. Stačí ak pri objednávke v e-shope do okienka Poznámka napíšete „webinár 1 plus 1“. Získavate tým príležitosť vziať so sebou na festival niekoho blízkeho alebo niekoho na kom vám záleží za fakt zaujímavú cenu.

 

Cenník vstupeniek na festival:

3-dňová vstupenka 1 + 1 ZDARMA
179
1-dňová vstupenka 1 + 1 ZDARMA
79
3-dňová zľavnená študenti, ženy na MD* 1 + 1 ZDARMA
109


Ceny vstupeniek sú uvedené v EUR.
*
) k zľavnenej vstupenke pre študentov a ženy na MD je potrebné poslať naskenovaný doklad

DARČEK

Máme pre Vás špeciálny DARČEK ku všetkým 3-dňovým vstupenkám a balíčkom vstupeniek získavate 3-mesačný prístup do aplikácie PowerLife Astrology. Je to softvér na výpočet správneho časovania udalostí a výber vhodných dní podľa techník časovania Ze Ri, určený pre bežných užívateľov FaceBooku.

Viac informácií: https://apps.facebook.com/powerlifeastrology. 3-mesačný prístup bude aktívny od februára 2014, kedy bude aplikácia dostupná aj v slovenskom jazyku.

 

Tip pre vás:

„Darčekový kupón na MENO“

Hľadáte tipy na nápaditý darček pre svojich blízkych? Objednajte vstupenku na festival, čím získate hodnotný darček pre svojho blízkeho. Na vyžiadanie Vám poštou ZDARMA zašleme darčekový kupón vystavený na MENO obdarovanej osoby.